Кошик
12 відгуків
Контакти
ПП ТВК "Сезам" - Спеціалізований магазин канцтоварів Корпоративне обслуговування офісів.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38034726-01-02Корпоративне обсл.офісів
+38034250-30-15Спеціалізований магазин-склад
Тамара Тимчишин tamara-kl@meta.ua
УкраїнаІвано-Франківська областьКалушул. О. Пушкина,8а77303
613714441ibm-kl
Мапа

Пожирач нечистот Біо-ензим.

  Біо-Ензим -це родукти на основі біокаталізаторів – суміші високоефективних ензимів та природних бактерій, які є незамінними помічниками під час ліквідації нечистот у септиках, зливних ямах і каналізаційних системах. Особливо враховуючи специфіку нашого регіону, доцільне використання цих препаратів у гірській місцевості,  приватних садибах та готельних комплексах. Ефективне їх застосування у виробничій галузі, наприклад, на підприємствах громадського харчування, з переробки м’яса, консервних  заводах, а також у виробництві високоякісних компостів для сільськогосподарських споживачів. “Біо Р-1”, “Біо Р-2”, “Біо Р-3”, Біо Р-4” — препарати, які не тільки утилізують нечистоти, а і вбивають патогенні мікроби. Вони безпечні для людей, оскільки є похідними від природних бактерій. 

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
кантовари  ранці пенали папір  поліграфічні послуги виготовлення штампів печаток, подарунки сувеніри феєрверки рекламно-презентаційна продукція  дополіграфічний дизайн  виготовлення дизайн-макетів печатно-штемпельної продукції.