Кошик
12 відгуків
Контакти
ПП ТВК "Сезам" - Спеціалізований магазин канцтоварів Корпоративне обслуговування офісів.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38034726-01-02Корпоративне обсл.офісів
+38034250-30-15Спеціалізований магазин-склад
Тамара Тимчишин tamara-kl@meta.ua
УкраїнаІвано-Франківська областьКалушул. О. Пушкина,8а77303
613714441ibm-kl
Мапа

Флеш технологія

Виготовлення високо художніх печаток штемпелів з мікропористого матеріалу.

ШВИДКО та ЯКІСНО по СПРАВЕДЛИВИХ ЦІНАХ!

Забуваєте возити з собою штемпельну подушечку? Набридло бруднити руки при заправці друку? Прогрес не стоїть на місці! Друк, виготовлена ​​за флеш технології, позбавить Вас від цих проблем , так як вже заправлена ​​фарбою.Довговічна. Прекрасний варіант для тих, кому потрібна печатка для поїздок у відрядження, податкову або ... як елемент іміджу.

Фарба для флеш печаток відрізняється за хімічним складом від звичайного чорнила для печаток з гуми або фотополімеру і фактично є швидковисихаючої олійною фарбою. Тому відбиток флеш-печатки відразу відрізняється за кольором і фактурою від відбитка звичайних печаток. Дана особливість є додатковим захистом від підробки Вашої печатки.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

Якщо ви хочете отримати дійсно якісний виріб, рекомендуємо вам замовити виготовлення флеш-печатки.

Особливістю цього виду печаток є те, що саме виготовлення печатки займає всього кілька хвилин! Технологія виробництва заснована на процесі запікання пор спеціальної мікропористої гуми під дією спалаху світлової енергії.

кантовари  ранці пенали папір  поліграфічні послуги виготовлення штампів печаток, подарунки сувеніри феєрверки рекламно-презентаційна продукція  дополіграфічний дизайн  виготовлення дизайн-макетів печатно-штемпельної продукції.