Кошик
12 відгуків
Контакти
ПП ТВК "Сезам" - Спеціалізований магазин канцтоварів Корпоративне обслуговування офісів.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38034726-01-02Корпоративне обсл.офісів
+38034250-30-15Спеціалізований магазин-склад
Тамара Тимчишин tamara-kl@meta.ua
УкраїнаІвано-Франківська областьКалушул. О. Пушкина,8а77303
613714441ibm-kl
Мапа

Новітні способи утилізації відходів та очистки труб від компанії “Біо-Ензим”

Новітні способи утилізації відходів та очистки труб від компанії “Біо-Ензим”

Працьовиті бактерії від компанії “Біо-Ензим” господарям на службу!

Це стосується приватних будинків, де рано чи пізно потребують утилізації продукти, які утворюються у процесі життєдіяльності людини

Новітні способи утилізації відходів та очистки труб від компанії “Біо-Ензим”​

Про те, як це зробити, щоб не зашкодити собі чи навколишньому середовищу, добре знають у компанії “Біо-Ензим”, яка займається продажем продуктів для ліквідації та переробки нечистот біологічного походження. Детальніше розповідає представник компанії засновник ПП ТВК "Сезам" Володимир Іваницький.
— Пане Володимире, у чому особливість таких біопрепаратів?
— Це — продукти на основі біокаталізаторів – суміші високоефективних ензимів та природних бактерій, які є незамінними помічниками під час ліквідації нечистот у септиках, зливних ямах і каналізаційних системах. Особливо враховуючи специфіку нашого регіону, доцільне використання цих препаратів у гірській місцевості,  приватних садибах та готельних комплексах. Ефективне їх застосування у виробничій галузі, наприклад, на підприємствах громадського харчування, з переробки м’яса, консервних  заводах, а також у виробництві високоякісних компостів для сільськогосподарських споживачів. “Біо Р-1”, “Біо Р-2”, “Біо Р-3”, Біо Р-4” — препарати, які не тільки утилізують нечистоти, а і вбивають патогенні мікроби. Вони безпечні для людей, оскільки є похідними від природних бактерій. 
— Це універсальні засоби чи кожен з них має свою сферу очистки?
— Кожен препарат призначений для певного виду очистки. Так, “Біо Р-1” — для септиків і туалетів, “Біо Р-2” і “Біо Р-3” — для розщеплення жирів і очистки труб, а “Біо Р-4” — для прискореного дозрівання компостів, переробки органічного сміття.
— Поясніть, будь ласка, принцип дії новітніх біоочисників?
— Перш за все, для того, щоб переконатися в ефективності препаратів, раджу спробувати кожен із них у дії. Той, хто зробить це хоча б раз, уже не зможе повернутися до старого способу утилізації, відкачування септика і т. д. Адже сучасні біопрепарати діють якісно та надовго. Так, під час застосування “Біо Р-1” проходить розпад нечистот на воду і невелику кількість осаду без неприємного запаху. Надлишкова вода за якісними показниками придатна для подальшого використання, наприклад, підливу рослин на присадибній ділянці. Регулярно використовуючи  “Біо Р-1”, необхідність вивозити нечистоти з септика зникне, що допоможе значно зекономити. Що стосується “Біо Р-2” і “Біо Р-3”, то ці препарати безпечні для всіх видів каналізаційних труб, оскільки не містять агресивних і хімічних речовин.
— Чи доцільне застосування біопрепаратів у сільському господарстві?
— Безумовно! Справжнім помічником для власників присадибних ділянок стане “Біо Р-4”.
Він призначений для прискореного дозрівання компостів, переробки органічного сміття, наприклад, листя дерев, залишків трави тощо. “Біо Р-4” містить природні бактерії та ензими, здатні розщеплювати речовини природного походження і водночас ліквідовувати шкідливі бактерії та неприємний запах. Це — своєрідна маленька фабрика з виробництва добрив, тому немає необхідності витрачати кошти на їх купівлю. Застосовуючи препарат регулярно, вже за 2-3 місяці ви отримаєте зрілий високоякісний компост — готове добриво для “харчування” саду чи городу. 
Усі продукти компанії сертифіковані Міністерством екології і схвалені санітарно-епідеміологічною службою.
— Дякую за розмову.

Дані препарати можна придбатив ПП ТВК "Сезам" замовивши їх на нашому сайті

 www. sezam.prom.ua

facebook twitter

пп твк "сезам"

Попередні статті